OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 lipca 2023r. - XVII Niedziela Zwykła

1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc sierpień, w którym w sposób szczególny zachęca się do trzeźwości.
2. 1 sierpnia, mija 79 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Jak co roku, o siedemnastej - w godzinie „W” - rozlegną się dzwony w warszawskich parafiach, zawyją syreny i zatrzyma się ruch na ulicach.Pamiętajmy o tym.
3. W tym tygodniu przypadają I-wszy czwartek, I-wszy piątek i I-sza sobota miesiąca.

W I-wszy czwartek miesiąca, Komunia  Św. pod dwiema postaciami.

W I-wszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 16.30. Msza św. o 17.00 i nabożeństwo adoracyjne z Koronką do Miłosierdzia Bożego o 19.00.

W I-wszą sobotę miesiąca Msza św. w Kaplicy MB Częstochowskiej o 7.30 i adoracja NS z różańcem. Zakończenie adoracji o godz. 9.00.

4. Za tydzień w I-wszą niedzielę miesiąca po Mszy o 10.00 nabożeństwo adoracyjne z procesją wokół kościoła.
5. 3.08. ok. godz.18.15 spodziewamy się pielgrzymów z pieszej łomżyńskiej pielgrzymki do Częstochowy.Proszę parafian o zaangażowanie i jak zawsze gościnne przyjęcie pątników. Parafian, którzy oferowali nocleg naszym gościom, również proszę o utrzymanie otwartości swoich domów. Dziękuję bardzo za złożone ofiary na przyjęcie Pielgrzymów. Bóg zapłać.
6. Zapowiedzi:

Kamil Gochnia, kawaler z par. tut. i Monika Całka, panna z par. MB Różańcowej w Wielgolasie ( zap. 1).

Ktokolwiek by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest poinformować Kancelarię Parafialną.

7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.