OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 sierpnia 2023r. - 18 Niedziela Zwykła

1. Z racji I-wszej Niedzieli miesiąca po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo adoracyjne i procesja.
2. W przyszłą niedzielę, 13 sierpnia, dzień fatimski. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie z procesją o godz. 20.00.   Proszę zabrać ze sobą świece.Do niesienia figury zapraszam strażaków z Zakrzewa.
3. W minioną  czwartek gościliśmy w naszej Parafiipielgrzymów z pieszej łomżyńskiej pielgrzymki do Częstochowy. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tak gościnnego przyjęcia Pątników. W sposób szczególnym dziękuję Sołtysom, którzy przeprowadzili zbiórki pieniężne, mieszkańcom wiosek oraz indywidualnym Ofiarodawcom, Rodzinom oraz Kołom Gospodyń wiejskich z Pniewnika, Roguszyna, Leśnik, Deci i Połazia Św. Dziękuję za Wasze zaangażowanie. Bóg zapłać!
4. Po raz kolejny organizujemy zawody wędkarskie o puchar ks. Proboszcza, 19.08, zapraszam młodzież szkoły podstawowej oraz szkoły średniej włącznie, karty zgłoszeniowe wyłożone są na stoliku z prasą. Zgłoszenia uczestników do 13.08. Szczegóły zawodów (m.in. program, kategorie)  zamieszczone zostaną na stronie www parafii oraz Facebooku.
5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.