OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27 sierpnia 2023r. XXI Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu przypada:

I-wszy piątek miesiąca, spowiedź od 16.30, potem Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego o 19.00.

W I-wszą sobotę miesiąca Msza św. w Kaplicy MB Częstochowskiej o 7.30 i adoracja NS z różańcem. Zakończenie adoracji o godz. 9.00.

W przyszłą niedzielę, zaś przypada I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo połączone z procesją i adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Za tydzień, 3.09., w Korytnicy odbędą się gminne uroczystości dożynkowe. Cieszę się i jestem dumny, że uroczystości te będą ubogacone naszą obecnością oraz naszymi wieńcami dożynkowymi.
3. W przyszłą niedzielę, 3.09., zbiórka do puszek na Katolickie Ośrodki Adopcyjne.
4. Przypominam, że od poniedziałku,  11.09., będę przyjmował  intencje na rok 2024. Zapraszam od godz. 8.30 do kancelarii parafialnej.
5. Dziękuję Wam Drodzy Parafianie za tak liczną obecność uroczystość MB Częstochowskiej w Radoszynie.
6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.
7. W tym tygodniu odeszli do wieczności Stanisław Knap z Traw i Marian Połaski polećmy ich miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…