OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 września 2023r. XXII Niedziela Zwykła

1. Jutro, 4.09., Mszą św. o godz. 9.30 rozpoczniemy nowy rok szkolno-katechetyczny 2023/24, zapraszam wszystkich, a w sposób szczególny uczniów i kadrę oraz rodziców.

Uczniów kl. I proszę, aby przynieśli ze sobą  plecaki i przybory szkolne do poświęcania.

2. Dzisiaj przypada I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo połączone z procesją i adoracja Najświętszego Sakramentu.
3. Dzisiaj również zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. Za tydzień taca  na Seminarium Duchowne.
4. Przypominam, że od 11.09. będę przyjmował  intencje na rok 2024. Zapraszam od godz. 9.00 do kancelarii parafialnej.
5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.
6. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł na wieczny spoczynek Henryk Wróblewski polećmy go Miłosierdziu Bożemu.