OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17 września 2023r. XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00 zapraszam Rodziców dzieci komunijnych na spotkanie.
2. Za tydzień, 24.09., również  po Mszy Świętej o godz. 12 zapraszam na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania (kl. 7,8 i klasy 1 szkoły średniej).
3. W przyszłą niedzielę taca  inwestycyjna.
4. Rozpoczęliśmy prace remontowe naszej wieży. Utrudnienia w strefie komunikacyjnej są konicznością, uszanujcie to proszę Drodzy Parafianie. Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie i zainteresowanie tym co się dzieje. Musimy to przetrwać.
5. Zapowiedzi: do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby Krzysztof Michał Kosikowski kawaler z par. Św. Łukasza Ewang. W Warszawie i Katarzyna Grodzka panna par. tut zap. 2

Ktokolwiek by wiedział o jakichkolwiek przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest poinformować Kancelarię Parafialną.

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.