OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1 października 2023r. XXVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada I-wsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 10.00 nabożeństwo połączone z procesją i adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Również dzisiaj po Mszy św. o 12.00 spotkanie z dziećmi i rodzicami przygotowującymi się do I-szej Komunii Św.(w kościele).
3. Dzisiaj rozpoczynamy miesiąc październik. Proszę, aby czy to w kościele, czy w rodzinach lub zupełnie prywatnie odmawiajmy przez cały październik różaniec. W kościele Nabożeństwo Różańcowe codziennie po głównej Mszy Św., dla dzieci zaś w środy i piątki po Mszy św. o 17.00.
4. W tym tygodniu przypada: I-wszy czwartek miesiąca, Msza św. o 7.30 i Komunia Św. pod dwiema postaciami, I-wszy piątek miesiąca, spowiedź od 16.30, potem Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego oraz I-wsza sobota.
5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Dom Św. Siostry Faustyny.
6. Indeksy dla Kandydatów do sakramentu bierzmowania są odbioru u x. Proboszcza.
7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.