OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 stycznia 2024r. 3 Niedziela Zwykła

1. 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji chcemy Wam Drodzy Dziadkowie podziękować za to wszystko, co w swoim długim życiu robicie dla nas i czego nas uczycie. Będąc bogatsi w doświadczenia stajacie się dla nas przykładem i wzorem. Życzliwym, uczynnym, ciepłym i wrażliwym…Bóg zapłać!

A tym, którzy odeszli:  „Wieczny odpoczynek racz dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci”

2. Dziś obchodzimy „Niedzielę Słowa Bożego”.
3. Także dzisiaj, tj. 21.01, po Mszy św. o godz. 12 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
4. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli mnie z „kolędową” wizytą duszpasterską. Połazie Świętochowskie 65 rodzin, Stary Świętochów – 10 rodzin, Jaczewek - 6 rodzin, Pniewnik 59 rodzin.

Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

Osoby i rodziny, które nie mogłyby przyjąć kapłana z kolędą w wyznaczonym terminie, mogą to zrobić indywidualnie – zgłoszenia proszę składać w zakrystii po Mszy św.

5. Plan „kolędy” w tym tygodniu:

22.01. (poniedziałek) Leśniki, część I

23.01. (wtorek) Leśniki, część II

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Niedziela i Idziemy.
7. Błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.