OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 lutego 2024r. 5 Niedziela Zwykła

1. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które pomogły przy rozbiórce żłóbka i ozdób świątecznych oraz wszystkim dbającym o porządek w  kościele i w jego otoczeniu. Cieszę się i jestem wdzięczny Panu Bogu, że zawsze są osoby w naszej parafii, które swój czas i wolne chwile ofiarowują dbając o naszą Świątynię.
2. Przypomina, że dzisiaj (4.02.) po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie z rodzicami oraz dziećmi komunijnymi.
3. Za tydzień zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
4. Również za tydzień, 11.02., obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes, czyli światowy dzień chorych. Na Mszy św. o 10.00 osoby przewlekle chore mogą przystąpić do sakramentu namaszczenia chorych.
5. Za tydzień po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania.
6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej: Idziemy, Niedziela.