Niedziela Męki Pańskiej 24.03.2024

Dziś rozpoczynamy  Wielki Tydzień. Święty czas tajemnicy odkupienia człowieka. Po Mszy o godzi 10 koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu znanych artystów polskich. . Serdecznie zapraszam.

Jak wcześniej było ogłaszane przed Kościołem można nabyć ręcznie zrobione palmy by uczcić wjazd Chrystusa Pana do Jerozolimy.

Bardzo dziękuje za zebrane pieniądze na kwiaty do Grobu Pańskiego i jajka dla seminarium.

Nojszew 380zł i 60 jaj

Szczurów  280zł

Władze seminaryjne bardzo dziękują wszystkim ofiarodawcom  bo jesteśmy jedną z nielicznych Parafii ,które w ten sposób wspierają utrzymanie seminarium.  Bóg Zapłać.

Nabożeństwa Triduum Paschalnego od Wielkiego Czwartku  o godzinie 18  tej.

W Wielki Piątek o godzinie 15 rozpoczęcie Nowenny przed Świętem Miłosierdzia Bożego.

W wielki czwartek po Mszy Wieczerzy Pańskiej adoracja  przy ołtarzu ciemnicy do godziny 21

Wielki piątek i Wielką Sobotę Adoracja w  Ołtarzu Ciemnicy i Grobie Pańskim od godz.8 do 21.

Jak było tradycją lat ubiegłych do trzymania warty przy Grobie Pańskim zapraszam  Ochotnicza Straż Pożarna naszej Parafii w Wielką Sobotę

Poświecenie pokarmów w Wielka sobotę w Kościele w Pniewniku od godz. 8.30. do 9.30. następnie udam się do poszczególnych wiosek .

Wielkanocne Świętowanie rozpoczniemy  Mszą Świętą  Rezurekcyjna w Niedzielę 31.marca  o godz. 6 . Przypominam o zmianie czasu na letni.

Życzę wszystkim, całej Rodzinie Parafialnej Błogosławieństwa Bożego na te ostatnie dni przed Świętami.